Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Заборона на ввезення свиней в Росію поставив на межу банкрутства естонських тваринників

23 10:38:00.04.2013

Три найбільших в Естонії свинарських підприємства просять у Міністерства сільського господарства країни екстреної фінансової допомоги, щоб врятуватися від банкрутства, після того як Росія в минулому році ввела заборона на ввезення свиней з євросоюзу, повідомила в суботу газета Saarte Haal.

Свиноводи просять державу виплатити їм за 2012 і 2013 роки допомогу на загальну суму в 12 мільйонів євро. «Це єдина можливість, щоб врятувати свинарство від банкрутства», - зазначено в направленому в естонська Мінсільгосп листі. Фермери заявляють, що без державної допомоги у свинарства в Естонії немає ніяких перспектив, повідомляє РИА Новості.

Сьогодняшні проблеми свинарів почалися восени 2008 року, коли на світовому ринку стали рости ціни на зерно, а закупівельні ціни на свинину падати. Однак найбільший удар пішов у березні 2012 року, коли Россільгоспнагляд ввів заборону на ввезення до Росії великої та дрібної рогатої худоби, а також свиней з євросоюзу. Тоді закупівельні ціни на естонських свиней звалилися на 22%.

Російська сторона відзначала, що рішення про введення заборони було прийнято відомством у зв'язку з погіршенням епізоотичної обстановки в ряді країн ЄС і відсутністю належного контролю безпеки при поставках тварин з боку компетентних служб єврокомісії.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове