Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В.Янукович відкрив у Дніпропетровській області підприємство з виробництва комбікормів вартістю 136 млн. грн.

21 16:41:00.05.2013

Президент України Віктор Янукович 21 травня прийняв участь у відкритті модернізованого виробництва розсипних і гранульованих комбікормів ТОВ Інбел , розташованого в с. Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області, загальна сума інвестицій в яке склала 136 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Україна зацікавлена ​​в появі таких підприємств, в т.ч. за рахунок інвестицій та інвесторів, тим більше що сільськогосподарське виробництво є пріоритетною галуззю економіки держави. Потужність та обсяги виробництва цього підприємства відповідають найсучаснішим вимогам світового рівня. Це один з кращих заводів, побудованих останнім часом в європі, і перший у своєму роді на території України , - зазначив В.Янукович. На підприємстві також налагоджено виробництво преміксів - спеціальних кормових добавок для сільськогосподарських тварин.

Потужність заводу Інбел , будівництво якого тривало з жовтня 2011 р., становить 36 тис. тонн на рік. 60% продукції підприємства дозволить на 100% забезпечити потребу України в преміксах. Інші 40% будуть поставлятися за кордон.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове