Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В Індії відновлено заборону на експорт пшениці

15 14:13:00.07.2009
В Індії відновлено заборону на експорт пшениціЧерез 10 днів після офіційного дозволу експорту 900 тис. тонн пшениці державними операторами уряд Індії знову вводить заборону на експорт зернових, що діяв до цього протягом двох років.

Повернення заборони на вивіз пшениці з Індії влади пояснюють тим, що недостатній рівень опадів (сезонних мусонних дощів) може мати несприятливий вплив на майбутній урожай продовольчого зерна в країні. Тому було прийнято рішення зберегти наявні резерви пшениці, щоб уникнути можливого дефіциту зерна в найближчі місяці.

Нагадаємо, що 3 липня уряд дав дозвіл держоператора на експорт пшениці терміном дії до березня 2010 р. через наявність зайвих запасів зерновий в національних зерносховищах.

До того ж непривабливі ціни на індійську пшеницю не сприяють виходу на світовий ринок, який знаходиться в умовах зниження цін. Так, вартість індійського зерна в даний час становить близько $ 260 за тонну FOB, тоді як Причорноморська пшениця пропонується за ціною $ 180 за тонну FOB.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове