Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В Австралії очікують на рекордний врожай

30 14:37:00.07.2009
В Австралії очікують на рекордний врожайЗгідно з останніми прогнозами операторів ринку, врожай пшениці в Австралії сезоне-2009/10 може досягти 26 млн. тонн, що практично відповідає рекордного показника 2003/04 МР (26,1 млн. тонн). При цьому раніше офіційний прогноз урожаю пшениці в країні озвучуються на рівні 22 млн. тонн, а оцінка приватних аналітиків коливалася в межах 21-23 млн. тонн.

Відзначимо, що настільки істотне підвищення прогнозу в значній мірі обумовлено поліпшенням погодних умов (випадання достатнього рівня сезонних опадів). Між тим, рясні дощі пройдуть лише на заході зернового поясу Австралії, у той час як на сході очікується більш посушлива погода, тому перспективи нового врожаю поки що залишаються неясними. Крім того, як і в минулому сезоні, обсяг виробництва зернової в Австралії може знизитися під тиском невирішених логістичних і фінансових проблем у сільськогосподарському комплексі країни.

Нагадаємо, що за підсумками минулого сезону валовий збір пшениці в Австралії склав 21,4 млн. тонн, що виявилося значно нижче прогнозу (близько 25 млн. тонн).
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове