Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Урожай зернових в Білорусії буде на рівні минулого року

27 11:55:00.07.2009
Урожай зернових в Білорусії буде на рівні минулого рокуБілорусь розраховує, що урожай зернових в поточному році буде на рівні минулого року, повідомив 24 липня міністр сільського господарства і продовольства Білорусі Семен Шапіро.

"Хліб на полях стоїть на рівні минулого року", - сказав С. Шапіро, нагадавши, що в 2008 р. Україна зібрала близько 10 млн. тонн зерна в бункерному вазі.

При цьому міністр зазначив, що за такої дощової погоди тема врожаю стає все більш актуальною. "Для нас це важка ситуація. Чи зможемо ми весь урожай зібрати?" - Відзначив С. Шапіро. Він уточнив, що раніше "хліб лежав на 3% площ, зараз ця цифра уточнюється".

С. Шапіро нагадав, що в Білорусі на сьогоднішній день "в запасі 1 млн. тонн зерна". Говорячи про експортний потенціал республіки, міністр повідомив, що "до того як зерно поточного врожаю не буде зібрано, він продаватися не буде". "Але я думаю, що знайдуться країни, яким буде не вистачати зерна і яким ми зможемо його продати", - додав він. На думку С. Шапіро, "основна задача - переробити зерно всередині республіки. Доцільніше продавати готову продукцію, а не сировину".

Крім того, міністр відзначив, що на сьогодні Білорусь готова до приймання зерна.
Джерело:   Інтерфакс-Захід
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове