Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Українцям дозволять купувати не більше 100 га сільгоспземлі

09 12:18:00.04.2013

Державне агентство земельних ресурсів пропонує обмежити володіння громадянами України 100 га земельних ділянок сільгосппризначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Про це йдеться в законопроекті «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», оприлюдненому на сайті Державного агентства земельних ресурсів, пише УНІАН.

Згідно документа, у приватній власності громадян України можуть перебувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею до 100 гектарів, крім придбання таких земельних ділянок у спадщину (спадкування за законом) . У загальну площу земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у приватній власності однієї особи включається площа земельних ділянок, якими ця особа володіє на праві спільної часткової собственності.

В разі успадкування земельних ділянок (крім успадкування за законом) і перевищення внаслідок цього загальної площі земельних ділянок сільгосппризначення для ведення товарного сільгоспвиробництва, яка може перебувати у власності одного громадянина України, громадянин зобов'язаний протягом одного року з дня набуття права власності на такі земельні ділянки призвести загальну площу належних йому земельних ділянок до 100 гектарів шляхом отчужденія.

Обмеження граничних розмірів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які можуть перебувати у власності, не поширюються на державу, територіальні громади та Державний земельний банк.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове