Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У сезоне-2013/14 виробництво ячменю в світі зросте - експерт

23 09:08:00.05.2013

У 2013/14 МР виробництво ячменю в світі помітно зросте. Про це 22 травня в своїй доповіді в рамках конференції «Зерновий форум-2013: виробництво, трейдинг, логістика» повідомила аналітик Tallage SAS / Strategie Grains (Франція) Вероніка Фрадін.

«Ми прогнозуємо, що в 2013/14 МР валовий збір ячменю в світі зросте приблизно на 6 млн. тонн порівняно з результатом сезоном раніше (129,5 млн. тонн)», - повідомила експерт. Вона зазначила, що зростання виробництва зернової буде забезпечений за рахунок США, Австралії, України, Росії, Казахстану, Туреччини, а також північноафриканських країн - Алжиру і Марокко.

«При цьому в країнах єС врожай ячменю може скоротитися, що, як наслідок, зробить негативний вплив на експортний потенціал європи щодо даної зернової», - додала В.Фрадін. Експерт також зазначила, що крім країн єС в 2013/14 МР поставки ячменю на зовнішні ринки скоротять також Казахстан і Україна, незважаючи на прогнозоване зростання врожаю зернової в даних країнах.

У той же час, Росія в наступному сезоні може збільшити експортні поставки ячменю. «Що стосується кінцевих запасів ячменю в світі в 2013/14 МР, то, за нашими прогнозами, вони залишаться незмінними - на рівні 24,3 млн. тонн», - додала на закінчення експерт.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове