Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Херсонській області отримано сходи озимих зернових на 98% посіяного

09 12:20:00.04.2013

Головам районних державних адміністрацій, міським головам, враховуючи, що погодні умови внесли корективи у проведення весняної кампанії і змістили терміни посіву, необхідно провести організаційну роботу по завершенню посіву ранніх зернових культур у максимально стислі терміни. Про це заявив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк на обласній селекторній нараді, яку він провів разом з головою обласної ради Віктором Пелихом та своїми замами.

Директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Віталій Ярмак проінформував присутніх про хід проведення в Херсонській області весняно-польових робіт . Він повідомив, що станом на 8 квітня поточного року в області продовжується проведення весняно-польових робіт. Сходи озимих зернових отримано на площі 522 тис. га, що становить 98% від посіяного. В даний час з них в доброму та задовільному стані - 76%, слабкі і розріджені - 24% , - зазначив он.

Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації акцентував увагу й на тому, що на сьогодні практично закінчено підгодівля озимих зернових на площі 509 тис. га, в тому числі озима пшениця удобрена на площі 453 тис. га. Крім того, він підкреслив, що своєчасне підживлення зернових культур дає можливість додатково отримати від 3 до 10 ц / га зерна.Заслушав доповідь, Микола Костяк зазначив, що потрібно забезпечити коректування посівних площ ярих культур, передбачивши їх посів відповідно до обласної комплексної програми « Зерно Херсонщини ».« На сьогодні необхідно також вжити заходів щодо запровадження на території області оформлення сільгосптоваровиробниками форвардних контрактів на закупівлю Державної продовольчо-зернової корпорації продовольчого зерна пшениці та кукурудзи », - сказав він.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове