Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Білорусі намолочено понад 3 млн. тонн зерна

06 14:13:00.08.2009
У Білорусі намолочено понад 3 млн. тонн зернаГосподарства Білорусі подолали рубіж по намолоту зерна в 3 млн. тонн, повідомили в Міністерстві сільського господарства і продовольства.

На 6 серпня в сельхозорганізаціях країни намолочено 3,265 млн. тонн зерна. За намолоту зерна лідирують господарства Мінської області, на рахунку яких 785 тис. тонн. Господарства Брестській області з початку жнив отримали 709 тис. тонн зерна, Гродненській - 587 тис. тонн, Гомельської - 550 тис. тонн, Могильовській - 290 тис. тонн, Вітебській - 241 тис. тонн.

Зернові та зернобобові культури (без кукурудзи) скошені на 832 тис. га, що складає 35% збиральної площі. За темпами збирання попереду господарства Брестської області, де вже скошена половина площі зернових. У Гомельської області зібрано 46%, Гродненській - 41%, Мінській - 32%, Могилевській - 22%, Вітебській - 19%. При цьому найвища врожайність зернових у господарствах Гродненській області, де вона досягає 47,5 ц / га. Середня врожайність по країні становить 39,3 ц / га, що на 2,4 ц більше в порівнянні з аналогічною датою минулого року.

У рахунок держзамовлення вже здано 193,8 тис. тонн зерна, що складає 19% плану.

Мінсільгосппрод вимагає від господарств максимально задіяти на полях зернозбиральної техніки. Зараз в збиральній кампанії беруть участь 11232 зернозбиральних машини. У той же час, в окремих районах з технічних причин простоюють 286 од. такої техніки. "Поломка повинні бути усунені в максимально короткі терміни, всі комбайни повинні працювати, тим більше, що погодні умови нам поки дозволяють збирати врожай високими темпами", - відзначили в Мінсільгосппрод.
Джерело:   БелТА
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове