Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Світовий урожай зернових в поточному році буде на 3% нижче в порівнянні з 2008 р.

17 12:37:00.07.2009
Світовий урожай зернових в поточному році буде на 3% нижче в порівнянні з 2008 р.У 2009 році світовий урожай зернових буде на 3% нижче в порівнянні з рекордним 2008 роком. Про це говориться в новій доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй (ФАО) про перспективи на врожай і світової ситуації з продовольством.

"Світове виробництво зерна в 2009 році прогнозується на рівні 2208 млн тонн, що на 3,4% нижче рекордно високого врожаю минулого року, але, тим не менш, це буде другий за величиною коли-небудь збирає врожай", - повідомляється в доповіді. У ньому вказується, що спад очікується у виробництві пшениці та кормових зернових.

Автори доповіді відзначають, що, незважаючи на різке зниження вартості продуктів харчування на міжнародних ринках і в цілому хороший урожай зерна, у бідних країнах ціни на продовольство по-прежнему не знижуються.
Експерти ФАО звертають увагу, що в країнах Африки на південь від Сахари ціни на зерно на 25% вище, ніж вони було 2 роки тому під час піку продовольчої кризи.

"Високі ціни на продовольство зберігаються. Така ситуація загрожує продовольчої безпеки вразливих верств населення як в містах, так і в сільській місцевості. Мова, в першу чергу, йде про тієї групи населення, яка витрачає більшу частину своїх доходів на їжу", - відзначається в доповіді.
Джерело:   idk.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове