Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Польща: обмежений попит на моркву

11 15:38:00.03.2013

Згідно з повідомленнями експертів, більшість виробників на польському ринку зазнають труднощів зі збутом моркви, пише freshmarket. Особливо сильна конкуренція відчувається з боку імпортної моркви виробництва Голландії. В результаті збільшення обсягу поставок і так невисокий попит на продукцію знизився, а темпи продажів сповільнилися. Ціни на голландську морква озвучуються на рівні 0,21 - 0,24 євро / кг.

Однак попит на дану продукцію залишається незадоволеним. Закупівлі вітчизняної моркви польських виробників добірної якості з призначенням на експорт здійснюються за максимальною ціною 0,24 євро / кг, але продукція такої якості присутній на ринку в досить обмеженій кількості, а експортні поставки практично не здійснюються. Середній діапазон цін на моркву після щіткової чищення варіюється в межах 0,16 - 0,20 євро / кг.

Слід також зазначити, що на ринок надійшли перші парії молодої моркви в пучках виробництва Італії, яка реалізується за ціною 0,84 євро / пучок. За прогнозами експертів, в найближчому майбутньому дана продукція ринку буде реалізуватися вже на кілограми, проте поки імпортери не збільшують обсяги поставок зважаючи обмеженого попиту на моркву на внутрішньому ринку.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове