Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ПАР скоротила обсяги експорту білої кукурудзи

23 10:38:00.04.2013

Згідно з оперативними даними інформаційної служби по зернових ПАР (SAGIS), в період з 6 по 12 квітня обсяг експорту білої кукурудзи з країни скоротився до 13,23 тис. тонн проти 40,87 тис . тонн, поставлених на зовнішні ринки тижнем раніше. У той же час, обсяги продажів жовтої кукурудзи, навпаки, істотно зросли і склали 63,76 тис. тонн проти 30,35 тис. тонн на попередньому тижні.

Основною причиною зниження експортних поставок південноафриканської білої кукурудзи послужило зниження попиту з боку великих імпортерів зерновий. При цьому весь обсяг зазначеної продукції призначався для країн Південної Африки. Зовнішні відвантаження жовтої кукурудзи зросли на тлі високого попиту з боку Японії і Тайваню, які закупили 39,13 і 21,25 тис. тонн зернової відповідно, ще 352 тонни були відправлені на Мадагаскар. Інший обсяг жовтої кукурудзи законтрактували південноафриканські країни.

Нагадаємо, що, згідно з останнім звітом експертів IGC, в 2012/13 МР ПАР може експортувати 1,8 млн. тонн кукурудзи, що поступається торішньому показнику (2,2 млн. тонн).

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове