Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ЄБРР надасть $ 50 млн. на розвиток сільського господарства в Україні

15 13:33:00.10.2009
ЄБРР надасть $ 50 млн. на розвиток сільського господарства в УкраїніЄвропейський банк реконструкції та розвитку надає програму фінансування на суму $ 50 млн. компанії Noble Resources Ukraine LLC, дочірньої компанії, що знаходиться в повній власності Noble Group Limited, повідомляє прес-служба Європейського банку реконструкції та розвитку.

Фінансування ЄБРР буде надаватися у формі поновлюваного щорічного кредиту на поповнення обігових коштів, з максимальною сумою зобов'язань щодо надання фінансування до $ 50 млн., який може продовжуватися протягом 3 років.

Це фінансування буде використовуватися компанією Noble Resources Ukraine LLC для закупівель і зберігання сільськогосподарської продукції в Україні, а також експорту такої продукції.

Інші цілі проекту, в рамках яких передбачається співпраця з ЄБРР, включають будівництво, а також можливі придбання в Україні та реконструкцію зерносховищ та об'єктів первинної обробки.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. За даними на 1 вересня 2009 р., він узяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму майже 4,5 млрд. євро в рамках 185 проектів.
Джерело:   korrespondent.net
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове