Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

Данон-Україна повністю відновила поставки молочних продуктів в столицю

26 11:08:00.03.2013

Компанія «Данон-Україна», один з найбільших молочних виробників в Україні, 25 березня у повному обсязі відновила постачання молочних продуктів зі своїх підприємств у торгові точки Кіева. Як уточнили агентству Інтерфакс-Україна в прес-службі «Данон-Україна», в суботу через сніжну бурю компанія змогла доставити в київські торгові мережі 25% запланованого обсягу своєї продукції, в неділю - близько 50%. В прес -службі відзначили, що в неділю в столиці були доставлені партії молочної продукції із заводів компанії в Кременчуці і Херсоні, а на завод «Галактон» в Києві після 36-годинної затримки надійшло молочну сировину для переробки. «Це означає, що в понеділок вантажівки з 150 тоннами молочної продукції виїхали в київські магазини », - цитує прес-служба генерального директора« Данон-Україна »Даріо Маркетті.

Группа компаній Danonе - світовий лідер з виробництва молочних продуктів, працює в Україні з 1998 року.У 2006 році компанія придбала молокозавод «Родич» у місті Херсон, який був модернізований і перейменований в Данон Дніпро. В даний час підприємство випускає близько 50% продукції Danonе.

В 2011 році в результаті об'єднання компаній Danonе і Юнімілк до її активам приєдналися Київський міськмолзавод« Галактон» і Кременчуцький міськмолзавод «Кремез». В даний час компанія реалізує в Україні широкий спектр продуктів: «Актімель», «Активія», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «Біобаланс», «Тема», «Простоквашино», « Галактон »,« Смішарики »,« Кремез ».

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове