Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Жива худоба з Монголії буде поставлятись в Бурятію

25 12:42:00.05.2009
Жива худоба з Монголії буде поставлятись в БурятіюВперше після багаторічної перерви Бурятія закупить живу худобу в Монголії. Партія племінних овець зараз формується в Монголії і надійде на територію Бурятії через один із пунктів пропуску на кордоні вже влітку Постачальником худоби є монгольская компанія «Жаст груп». Його покупцями стануть сільгосппідприємства республіки.

Монгольські породи овець добре пристосовані до кліматичних умов Бурятії. Вони невибагливий і можуть круглий рік перебувати на подножном кормі. Уряд Бурятії ставить завдання використовувати монгольська худобу для збільшення кількості та якості поголів'я овець в аграрному секторі республіки. Це вигідно і c точки зору цін.

Вартість однієї вівці, закупленої у Монголії, становить близько 2,5 тисяч рублів з урахуванням тарифу на ветеринарне обслуговування при перетині кордону.

Крім того, з монгольська стороною ведуться переговори про постачання великої рогатої худоби на Закаменскій м'ясокомбінат в Бурятії. Підприємство готове придбати 5 тисяч голів ВРХ в сусідній країні. Для укладання угоди монгольські постачальники повинні направити в Россільгоспнагляд РФ проект ветеринарного сертифікату на забійний худобу та отримати відповідні дозволи.

Відновлення російських закупівель живої худоби в Монголії - один з актуальних питань двостороннього співробітництва.

Монголія, де є понад 40 млн. голів ВРХ, зацікавлена в експорті м'ясної сировини в РФ. Російським покупцям воно також вигідно, тому що ціни на худобу в Монголії нижче світових.

Серед перешкод для розвитку співпраці в цій сфері залишаються проблеми ветеринарії. Вони почали вирішуватися в минулому році, коли Мінсільгосп Монголії і Мінсільгосп РФ підписали ряд документів, що стосуються ветеринарно-санітарних умов експорту, імпорту та транзиту тварин, а також тваринницької продукції.
Джерело:   meatinfo.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове