Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Завдяки фіксованим цінами на ПММ російські аграрії вже заощадили 3,9 млрд. руб.

08 00:00:00.05.2009
Завдяки фіксованим цінами на ПММ російські аграрії вже заощадили 3,9 млрд. руб.7 травня ц.р. президент РФ Дмитро Медведєв провів робочу зустріч з міністром сільського господарства Оленою Скриннік. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Е. Скриннік інформувала президента про хід весняно-польових робіт, реалізації Державної програми розвитку сільського господарства.

Окремо обговорювалися заходи щодо забезпечення стабільності цін на паливно-мастильні матеріали.

За словами глави Мінсільгоспу РФ, на сьогоднішній день зафіксовані ціни на придбання ПММ для російських сільгосптоваровиробників на рівні 15 січня поточного року. Як зазначила Е. Скриннік, ця ситуація дозволила заощадити сільгосптоваровиробникам 2,3 млрд. руб. тільки для дизельного палива; для бензину економія склала 1,6 млрд. руб. Аналогічна робота проводиться і для збиральних робіт. За оцінками Мінсільгоспу РФ, економія і по посівної, і по уборочной складе в районі 12 млрд. руб. для сільгосптоваровиробників.

Відповідаючи на запитання Д. Медведєва про те, скільки відсотків у загальній ціні це може скласти за зерновим, Е. Скриннік повідомила про економію в районі 10%.

В цілому глава Мінсільгоспу РФ зазначила, що весняні польові роботи в Росії йдуть згідно з графіком і відповідно до кліматичних умов. Сільгосптоваровиробники оснащені технікою, ПММ за фіксованими цінами, а також мінеральними добривами. Тому ми впевнені, що весняні польові роботи ми закінчимо за графіком і ніяких ускладнень у нас не буде, підкреслила О. Скриннік.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове