Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Закупівля сільгосптехніки з Білорусі не буде кредитуватися Россельхозбанком

09 14:31:00.06.2009
Закупівля сільгосптехніки з Білорусі не буде кредитуватися РоссельхозбанкомРоссельхозбанк не планує кредитувати закупівлі сільськогосподарської техніки з Білорусі, сказав глава банку Юрій Трушін журналістам 7 червня на Всесвітньому зерновому форумі в Петербурзі.

"Ми не будемо кредитувати по закупкам білоруської сільгосптехніки. У нас є розпорядження прем'єр-міністра. Ми державний банк і виконуємо чітко це припис", - сказав він.

Білоруська сторона раніше підняла питання про покупку Росією тракторів свого виробництва з використанням кредитних схем.

Як заявив 25 травня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, він вважає за доцільне використовувати російські кредитні ресурси для закупівлі вітчизняних тракторів, а не купувати їх у Білорусі.

Це питання обговорювалося і в ході візиту В. Путіна до Мінська в кінці травня, коли білоруська сторона запропонувала субсидіювати дві третини ставок за кредитами при закупівлі російськими організаціями сільгосптехніки білоруських виробників, однак пропозицію не було прийнято.
Джерело:   РІА "Новини"
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове