Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

За повідомленнями Гідрометеоцентру стан посівів переважно гарний і задовільний

09 14:38:00.06.2009
За повідомленнями Гидрометеоцентру стан посівів переважно гарний і задовільнийУ третій декаді травня ц.р. стан посівів сільськогосподарських культур переважно гарний і задовільний, на окремих площах АР Крим - незадовільний. Про це повідомив Гідрометеоцентр України.

Так, за даними Гідромета, на посівах озимої пшениці місцями в східних, південних і центральних областях спостерігалося передчасне пожовтіння листя, засихання стебел, ураження хворобами та пошкодження сільськогосподарськими шкідниками.

У озимих пшениці, ячменю і жита відбувалося колошеніе і цвітіння, місцями в АР Крим та південних районах Одеської області у озимих ячменю і пшениці відзначалася молочна стиглість зерна.

У озимого ріпаку відбувалося освіта стручків.

На кінець травня у ярих ячменю та пшениці тривав зростання стебла, на багатьох площах південних областей почалося передчасне колошеніе, у вівса відбувався ріст стебла, на посівах південних областей почалося виметиваніе Метелки, у проса відзначався і третій лист.

Стан посівів ярових культур гарний і задовільний. На посівах ярого ячменю в східних, південних і центральних областях спостерігалося передчасне пожовтіння листя, ураження хворобами та пошкодження сільськогосподарськими шкідниками, денне увяданіе рослин.

На кінець декади залежно від строків сівби горох знаходився в фазах третій справжній лист, появу суцвіть та початок цвітіння. Висота рослин становила 21-56 см. Стан рослин добрий та задовільний.

У кукурудзи відбувалося лістообразованіе, на пізніх посівах формувалися сходи. Стан посівів добрий та задовільний.

У соняшнику протягом декади відбувалося лістообразованіе, на пізніх посівах з'явилися сходи, на ранніх посівах південних областей утворилися суцвіття. Стан посівів добрий та задовільний. У східних областях відзначалося денне увяданіе рослин, ізреженность посівів. Місцями в Харківській області листя пошкоджені градом.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове