Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

За 8 місяців 2009 року "Украгролізинг" придбав 12% замовленої техніки

21 13:26:00.09.2009
За 8 місяців 2009 року "Украгролізинг" придбав 12% замовленої технікиНАК "Украгролізинг" за 8 місяців 2009 р. придбав лише 12% замовленої в компанії техніки. Про це повідомила прес-служба Міністерства промислової політики.

У Мінпромполітики вважають, що на сьогоднішній день для підтримки та стабілізації роботи вітчизняного АПК необхідно терміново почати фінансування відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 24.06.2009 № 778-р, яке, зокрема, містить графік закупівлі НАК "Украгролізинг" у 2009 р . сільськогосподарської техніки для подальшого надання її на умовах фінансового лізингу.

"Украгролізинг", у свою чергу, направить отримані кошти на закупівлю високотехнологічної сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва у стратегічних підприємств машинобудування для АПК, серед яких ВАТ "Харківський тракторний завод", ТОВ "Укравтозапчастина", ВАТ "Червона зірка", ВАТ "Брацлав" та ін

НАК "Украгролізинг" створена постановою Кабінету міністрів України від 11 квітня 2001 р. Компанія є наступником майнових прав та обов'язків державного лізингового підприємства "Украгролізинг", створеного на базі Державного лізингового фонду в 1999 р., і підпорядкована Кабміну.
Джерело:   УНІАН
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове