Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

З Канади в Росію прибула велика партія племінної худоби

23 12:52:00.06.2009
З Канади в Росію прибула велика партія племінної худобиУ морський порт Новоросійська прибула велика партія відбірного ВРХ з Канади. Росагролізінг придбав більше 1500 голів племінних тварин для сільгоспвиробників чотирьох російських регіонів, інформує прес-служба компанії.

За системою федерального лізингу вітчизняні аграрії на вигідних умовах здобувають сучасну сільгосптехніку, обладнання та племінної худоби. ВАТ «Росагролізінг» в рамках виконання заявок лізингоотримувачів доставляє племінних тварин як з різних регіонів Росії, так і з-за кордону.

Чергова партія високопродуктивного ВРХ прибула в Новоросійський морський порт. На спеціалізованому вантажному судні державна компанія «Росагролізінг» доставила з Канади 1527 тварин, у тому числі 1124 телиць, ялівки і бичків голштінской молочної породи, 402 бичків та телиць герефордов, породи м'ясного напрямку, та 1 бика ангуської породи.

Після доставки на берег всю худобу оглянули фахівці Росагролізінга і завантажено на спеціальний автотранспорт для подальшої відправки в господарства лізингоотримувачів в Ставропольський край, Республіку Мордовія, Рязанської і Оренбургской областях.

Одним з кінцевих одержувачів канадських тварин стане велике Рязанське господарство. Дане сільгосппідприємство вже не в перший раз купує через Росагролізінг елітну племінну худобу. Так в 2008 році на умовах федерального лізингу Росагролізінг поставив у господарство 1552 голови ВРХ голштінской породи. Нова поставка в кількості 600 телиць і ялівки голштінов стане черговим етапом довгострокового співробітництва з великою державною компанією.

За словами генерального директора компанії «Росагролізінг» Леоніда Орсіка, на сьогоднішній день компанією укладено договори на постачання в господарства Росії понад 30 тис. голів племінної продукції до кінця 2009 року. «Як імпортна, так і вітчизняна худоба, придбана компанією у відповідності із заявками сільгоспвиробників, буде доставлена в господарства в строк», - відзначив Леонід Орсік.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове