Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Вступ Росії до СОТ може бути відстрочено

15 13:11:00.10.2009
Вступ Росії до СОТ може бути відстроченоЗатримка може відбутися із вступом Росії до Світової організації торгівлі (СОТ), заявила єврокомісар із зовнішніх зв'язків і європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер, передає РІА Новини.

«Членство (Росії) до СОТ полегшить наші відносини (ЄС-РФ), проте недавнє рішення (Москви) домагатися членства в якості учасника митного союзу з Казахстаном і Білоруссю може спричинити затримку», - говориться в тексті виступу єврокомісара, поширеній прес-службою Єврокомісії в Брюсселі.

У червні 2009 року за підсумками переговорів глав урядів Росії, Білорусії і Казахстану було ухвалено рішення про приєднання до СОТ в якості єдиної митної території. У рамках «трійки» також був схвалений проект єдиного митного тарифу, що дозволить створити Митний союз уже з 1 січня 2010 року.

Росія більш 15 років вела переговори про вступ до СОТ. Москва завершила всі двосторонні переговори з 60 країнами-партнерами, залишався не узгодженим ряд принципових позицій, у тому числі по сільському господарству, по ставках експортних мит на деревину і з регулювання діяльності ряду державних компаній.

Терміни приєднання РФ до СОТ переносяться вже кілька років. Наприкінці 2008 року російські власті заявили, що не мають наміру вести переговори нескінченно.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове