Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ВР відмовила збільшити розмір Аграрного фонду до 3 млрд грн.

27 11:35:00.07.2009
ВР відмовила збільшити розмір Аграрного фонду до 3 млрд грн.Верховна Рада не прийняла постанову № 5011 "Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в агропромисловому комплексі України". За відповідну постанову проголосували 115 депутатів (ПР - 40, БЮТ - 1, НУ-НС - 27, КПУ - 27, Блок Литвина - 20) з 413 зареєстрованих у залі.

Документом, зокрема, пропонувалося доручити уряду протягом тижня за рахунок коштів стабілізаційного фонду та залучення інших джерел кредитування збільшити в установленому порядку до 3 млрд грн розмір Аграрного фонду з метою забезпечення закупівлі зерна у сільськогосподарських товаровиробників та утримання задекларованих цін на зерно.

Крім того, відповідно до постанови, уряд повинен був передбачити в проекті закону про держбюджет-2010 фінансування аграрних програм в розмірі не менше 10% ВВП.

Як повідомив під час розгляду проекту постанови голова фракції БЮТ Іван Кириленко, вчора урядом було прийнято рішення про збільшення Аграрного фонду на 2 млрд грн з метою забезпечення закупівлі зерна.
Джерело:   РБК-Україна
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове