Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Впровадження техрегламента на молоко та молочну продукцію в Росії проходить досить успішно

25 14:29:00.06.2009
Впровадження техрегламента на молоко та молочну продукцію в Росії проходить досить успішно23 червня відбулася нарада про хід реалізації Федерального закону "Технічний регламент на молоко та молочну продукцію". Про це повідомили в прес-службі Мінсільгоспу РФ.

У нараді взяли участь представники профільних комітетів Держдуми і Ради Федерації, Мінпромторга Росії, Роспотрєбнадзор, Россільгоспнагляду, Ростехрегулірованія, а також галузевих союзів та асоціацій.

За інформацією департаменту харчової, переробної промисловості та якості продукції Мінсільгоспу, на сьогоднішній день з 900 найменувань молочної продукції 81% випускається в упаковці нового зразка. До кінця поточного місяця близько 98% обсягу молочної продукції буде випускатися в новій упаковці.

В цілому, учасники наради відзначили, що, незважаючи на відсутність перехідного періоду, впровадження техрегламента на молоко та молочну продукцію проходить досить успішно. Разом з тим, вони вважають за необхідне прискорити розробку національного стандарту на молочний напій.

Одним з головних нововведень, передбачених техрегламентом, є чітка ідентифікація молока та продуктів його переробки. Відповідно до закону, "питна молоком" може називатися тільки той продукт, який зроблений з незбираного молока (без сухого молока), все інше молоко, що містить порошок, визначається як "молочний напій".

За даними департаменту харчової, переробної промисловості та якості продукції, в даний час підготовлений проект Федерального закону "Про внесення змін і доповнень у Федеральний закон № 88-ФЗ від 12 червня 2008 р." Технічний регламент на молоко та молочну продукцію ".

З метою оперативного реагування на питання, що виникають у підприємств молочної галузі в процесі реалізації регламенту, в Деппіщепроме організована робота "гарячої лінії". Проводяться наглядово-контрольні заходи в частині виявлення фальсифікованих молочних продуктів і молока.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове