Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Виробництво сільгосппродукції в світі має збільшитися

20 00:00:00.05.2009
Виробництво сільгосппродукції в світі має збільшитисяПредставники провідних світових компаній Deere & Co., Bunge Ltd. і Syngenta AG вважають, що світове виробництво сільгосппродукції має збільшитися для того, щоб стримати різке зростання цін на зерно, навіть в умовах негативного впливу фінансової кризи на рівень попиту.

Даний теза був озвучений 18 травня в м. Сент-Луїс (шт. Міссурі, США), де відбувся Світовий сільськогосподарський форум, на якому були присутні офіційні представники провідних світових компаній, міністерств сільського господарства та недержавних організацій. Основним питанням на форумі було обговорення проблеми сталого розвитку сфери продовольства.

За словами експертів, світове виробництво кукурудзи, пшениці, рису та сої, рекордний ріст якого спостерігався у 2008 р., може знизиться, що, в свою чергу, призведе до зростання цін на дану продукцію в 2009 р.

За прогнозами експертів, до 2050 р. виробництво сільгосппродукції повинно буде збільшитися вдвічі для того, щоб прогодувати населення планети в умовах погіршення сільськогосподарських властивостей грунту і скорочення орних земель.

Згідно з даними ООН, протягом попередніх двох років світові ціни на продовольство підвищилися на 73%, досягши свого піку в червні 2008 р. З того часу вартість даної продукції впала на третину.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове