Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Виробництво рослинного масла в 2009 році може сягнути 3 млн.тонн

26 12:45:00.05.2009
Виробництво рослинного масла в 2009 році може сягнути 3 млн.тоннВ 2009 році виробництво рослинного масла в Росії може досягти рекордних 3 млн тонн. Так вважають експерти аналітичного відділу ІА «КредІнформ Північно-Захід», провівши маркетингове дослідження ринку рослинних олій в Росії. Як відзначається в дослідженні, виробництво, як і раніше, йде по рекордного графіку, помітно випереджаючи показники попереднього пікового сезону (2006/2007).

Виробництво рослинного масла в 2008 році склало близько 2,5 млн тонн. Обсяг ринку рослинного масла в грошовому вираженні склав більше $ 5 млрд. З них понад 90% припало на соняшникову олію.

За прогнозами експертів в поточному сезоні виробництво рослинного масла в Росії може досягти рекордних 3 млн т.

На сьогоднішній день вітчизняний ринок рослинних олій, на думку фахівців ІА «КредІнформ», знаходиться в активній стадії розвитку. При цьому експерти відзначають, що ринок сильно монополізований, так як основними виробниками рослинної олії є лише кілька підприємств, які володіють більшістю найбільших заводів з переробки маслосемян.

Змінюється структура виробництва, асортимент продукції, що випускається. У виробництві рослинних масел, при зберігається багаторічному приоритете соняшникової олії, спостерігається істотне збільшення частки ріпакової, соєвої та інших видів олій.

У сезоні 2009/10 років на розвиток російського ринку рослинної олії вплине зростання ресурсів рослинних олій, пов'язаний з високим урожаєм соняшника в 2008 році і низьким рівнем цін на нього. Значне зниження цін спостерігається і на ринку наливних рослинних олій.

В умовах світової фінансової кризи в 2009 році очікується скорочення посівних площ під соняшник, зниження валового виробництва насіння соняшнику, отже, зростання споживчих цін на рослинні олії та продукти їх переробки до 2010 року.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове