Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Відпускні ціни на яловичину першої категорії будуть встановлювати з урахуванням кон'юнктури ринку

08 00:00:00.05.2009
Відпускні ціни на яловичину першої категорії будуть встановлювати з урахуванням кон'юнктури ринкуВідпускні ціни на яловичину першої категорії від великої рогатої худоби м'ясних порід, які вирощувались за певними технічними умовами, будуть встановлюватися організаціями-виготовлювачами за погодженням зі споживачами з урахуванням кон'юнктури ринку. Таке рішення міститься в постанові Міністерства економіки Білорусі № 76, повідомили кореспондентові БЕЛТА в галузевому міністерстві.

Рішення ухвалено з урахуванням пропозиції Мінсільгосппроду. Постанова набирає чинності після офіційного опублікування. На підставі цього документа внесені доповнення в чинне постанову Міністерства економіки від 28 травня 2008 року № 114 "Про граничні ціни на соціально значимі продовольчі товари".

Встановлений порядок ціноутворення на яловичину першої категорії від великої рогатої худоби м'ясних порід дозволить скоротити збитковість виробництва такого м'яса і надалі нарощувати обсяги виробництва високоякісного елітного продукту - його ще називають Мармуровим м'ясом. М'ясо від худоби м'ясних порід має підвищеними смаковими та поживними властивостями, жирові внутрішньом'язові прошарку у вигляді тонкого шару (2-3 мм) надають м'ясу мармуровий малюнок.

З огляду на незначний питома вага такого м'яса (0,3-0,5%) у загальному обсязі виробництва м'яса потушного - воно в основному поставляється організаціям громадського харчування (ресторанам), скасування граничних відпускних цін не зробить впливу на збільшення роздрібних цін на м'ясо, відзначили в міністерстві економіки.

У Білорусі виробництвом великої рогатої худоби м'ясних порід займається ряд сільськогосподарських організацій. Середньорічна чисельність такого худоби складає близько 8 тис. голів. З урахуванням технологічних особливостей його виробництва собівартість продукції значно вище.
Джерело:   Белта
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове