Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

Від України надійшла пропозиція провести в 2010 році конференцію з країнами-членами Міжнародної ради по зерну

15 14:33:00.06.2009
Від України надійшла пропозиція провести в 2010 році конференцію з країнами-членами Міжнародної ради по зернуУкраїна вийшла з пропозицією до Міжнародної ради із зерна про проведення в червні 2010 р.. у Києві міжнародної конференції з залученням всіх країн-членів МСЗ. Про це заявив президент Української зернової асоціації (УЗА) Володимир Клименко.

"Я вважаю, що зараз настав час домовлятися на більш глобальному рівні. Ми повинні знайти розумний компроміс у виробництві та торгівлі зерном у світі", - заявив президент УЗА.

На його думку, зерновий пул за участю України, Російської Федерації та Казахстану - "це занадто дрібно". "Ми не вирішимо поставлених завдань ні для наших держав, ні для частини голодуючих населення планети. Ми можемо завдати шкоди інвесторам, які працюють в Україні, а також в інших державах", - зазначає В. Клименко.

Президент УЗА вважає, що світовому зерновому ринку потрібна стабільність і прогнозованість, а не диктат окремих держав або груп держав, а для цього проблеми зернового ринку та перспективи його розвитку повинні вирішуватися на більш високому рівні, з залученням значно більшого складу учасників.

"Необхідно серйозно працювати в рамках Міжнародної ради по зерну. Всі пропозиції необхідно концентруваті в Міжнародному раді, і шляхи поліпшення виробництва і торгівлі шукати на його платформі", - підкреслив В. Клименко.

Нагадаємо, що до складу Міжнародної ради із зерна (МРЗ) входять найбільші країни-експортери та імпортери зерна.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове