Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В Житомирській області для проведення весняно-польових робіт аграріям необхідно 504 млн. грн.

24 00:00:00.02.2009
В Житомирській області для проведення весняно-польових робіт аграріям необхідно 504 млн. грн.Для успішного проведення комплексу весняно-польових робіт аграріям Житомирській області необхідно 504 млн. грн. Про це повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА Микола Дідківскій.

За його словами, в п'яти банках області вже здійснена пролонгація кредитів 12 сільгосппідприємствам області на загальну суму майже 20 млн. грн. На пролонгацію кредитів розраховують ще 20 сільгосппідприємств області на загальну суму 114,5 млн. грн. у шести банках.

Крім того, Н. Дідківскій зазначив, що у Новоград-Волинському та Брусиловская районах ведуться форвардні закупівлі зерна в обсязі 1,32 тис. тонн пшениці та 1,7 тис. тонн жита. За його словами, керівництво ОДА в цьому питанні розраховує на серйозну підтримку від Аграрного фонду, оскільки реалізація останніх постанов Кабінету міністрів (постанови Кабміну № 62 та № 86 від 4 лютого 2009 р.), що регламентують порядок закупівлі та реалізації зерна з державного продовольчого резерву, також дозволить знайти кошти для весняно-польових робіт в області.

"Продаж понад 68 тис. тонн наявного в Аграрному фонді області зерна поверне в регіональне відділення цього фонду 93 млн. грн.", - Додав М. Дідківскій. Зазначені кошти в ОДА планують направити для закупівлі зерна, що є в господарствах регіону.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове