Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

В Україні проведуть понад 10 конкурсів для інвесторів на нові портові термінали

23 12:40:00.07.2009
В Україні проведуть понад 10 конкурсів для інвесторів на нові портові терміналиУкраїна, яка зберігає у державній власності морські порти, має намір залучати інвесторів для їх розвитку, зокрема будівництва нових портових терміналів на відкритих конкурсах.

Як повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, уряд починає понад 10 інвестиційних проектів з будівництва терміналів у портах, інвестори яких будуть відбиратися за підсумками відкритих прозорих конкурсів.

"Те, що там побудували свої питомі князівства окремі бізнес-структури, цього я як прем'єр-міністр не допущу", - сказала Ю. Тимошенко, не наводячи конкретні приклади.

Вона нагадала, що уряд продовжує активно наводити порядок у портовому господарстві та боротися з корупцією в цьому секторі.

У той же час, вона ухилилася від коментаря про своє ставлення до конфлікту між морським торговим портом (МТП) "Південний" (Одеська обл.) Та однією з найбільших стивідорних компаній у країні ТОВ "ТрансІнвестСервіс" (ТІС, Одеса).

Як повідомлялося, другим великим конфліктом, до вирішення якого сторони намагаються залучити прем'єра, є спір між ТОВ "Національна контейнерна компанія" (НКК, РФ) і МТП "Південний" (Одеська обл.). В обох випадках порти стівідорів звинувачують у незаконному отриманні ділянок для будівництва портових терміналів і невиконання умов договору.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове