Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В Україні немає причин для дефіциту солі

11 00:00:00.03.2009
В Україні немає причин для дефіциту соліЗа словами міністра, на сьогодні підприємства соледобивающей галузі знаходяться у державній власності та 99% солі поставляє одне підприємство - об'єднання "Артемсіль".

У лютому поточного року постачання солі на внутрішній ринок для потреб населення зросли на 33% проти лютого 2008 р. «Як тільки почали про це говорити, абсолютно необгрунтовано, державне підприємство, включаючи одну з шахт на тризмінної роботу, забезпечило насичення внутрішнього ринку», -- сказав міністр.

Ю. МЕЛЬНИК підкреслив, що на сьогодні підприємство може забезпечити будь-яку потребу як внутрішнього, так і зовнішнього ринків, особливо, коли основний споживач солі - промисловість - сьогодні скоротила закупівлі.

Як повідомлялося, деякі ЗМІ заявляли про можливий дефіцит солі в Україні.

На прес-конференції 6 березня генеральний директор Державного виробничого об'єднання "Артемсіль" (м. Артемівськ, Донецької обл.) Дмитро ДОЦЕНКО заявив, що переконаний, що підприємство здатне задовольнити виник ажіотаж на ринку солі.

За словами Д. ДОЦЕНКО, в даний час "на рудники набрали людей і ввели додаткову зміну по виробництву кілограмової пачки солі". "Це збільшить щоденну поставку в проблемні регіони до 6 вагонів солі", - сказав гендиректор. Крім того, підприємство в два рази збільшив відвантаження солі автотранспортом за прямими договорами.

Д. ДОЦЕНКО підкреслив, що "Артемсіль" працює з чотирма підприємствами-дилерами і має близько 600 прямих договорів з постачання солі в усі регіони України. Так, тільки в Донецькій області "Артемсіль" поставляє сіль 100 прямим споживачам. "Я думаю, що вжиті заходи найближчим часом задовольнять ажіотажний попит на харчову сіль", - підсумував Д. ДОЦЕНКО.

Міський голова Артемівська Олексій РЕВА звернувся в Службу безпеки України з проханням розслідувати причини виникнення ажіотажу на ринку солі і запевнив, що «в Артемівську запасів солі вистачить на 500 років».
Джерело:  Уніан
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове