Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В України є перспективи виходу на японські ринки сільгосппродукції

10 14:26:00.09.2009
В України є перспективи виходу на японські ринки сільгосппродукціїУкраїна могла б забезпечити Японію якісними продуктами харчування, відкривши для себе новий ринок, і непогано при цьому заробити. Так вважає експерт аграрних ринків Українського клубу аграрного бізнесу Андрій Товстоп'ят.

"Японські партнери зацікавлені в пожвавленні торгівлі як товарами сільського господарства, так і в трансфер технологій та обладнання в Україну", - цитує аналітика прес-служба УКАБ.

Маючи лише 15% земель від загальної площі країни, придатних для сільського господарства, і населення в 130 млн. чол., Японія є сильно залежною від експорту продукції сільського господарства та харчової промисловості. Країна в великих обсягах імпортує сою, пшеницю, кукурудзу, м'ясо і м'ясопродукти, інші продукти харчування, овочі, фрукти. Повністю задовольняє власні потреби лише в морепродуктах, частина яких експортує.

На Україну у зовнішній торгівлі з Японією припадає незначна частина: обсяг загального експорту з України в 2008 р. склав $ 19,6 млн., в основному поставлялося сухе молоко; з Японії імпортували в основному морепродукти, насіннєва соя, соуси, інші харчові продукти і чорна ікра, на загальну суму $ 1,9 млн.

Японські партнери готові до розширення торговельної співпраці з українською стороною, проте велику увагу вони приділяють безпеці продуктів, які будуть поставлятися.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове