Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В Україні будуватимуть припортові елеватори

10 13:30:00.09.2009
В Украине будут строить припортовые элеваторы9 вересня 2009 в будівлі міністерства відбулася нарада з питань розробки проекту: "Програма будівництва припортових елеваторів і розвитку річкового транспорту України з використанням річки Дніпро, як транспортної артерії".

Нарада проводилася під головуванням заступника міністра - голови Державної адміністрації морського і річкового транспорту М. Чубая відповідно до доручень прем'єр-міністра України Ю. Тимошенко. У ньому взяли участь представники УкрНДІМФ, Мінтрансу, Мінагрополітики, ТОВ "Річтранспроект", "Укрзалізниці" і президент Української зернової асоціації В. Клименко.

Варто відзначити, що на нараді розглядалися можливості будівництва припортових елеваторів, прогнозовані перспективи, потужності, а також використання ріки Дніпро для перевезення зернових вантажів через річкові порти.

"Питання розвитку потужностей з перевалки зернових вантажів ми обговорили з начальниками семи морських портів і готові приймати конкретні рішення", - зазначив заступник Міністра - голова Укрморрічфлоту М. Чубай.

Як говориться в повідомленні, з кожним роком обсяг зерноперевезень в Україні зростає. У минулому році він становив близько 30 млн. т зернових вантажів, протягом наступних п'яти років цей обсяг збільшиться більш ніж удвічі.

У ході наради відзначили, що сьогодні на український ринок прийшли нові іноземні компанії-зернотрейдери, які поки що не мають власних перевалочних потужностей.

"Є зацікавлені в інвестиціях компанії, і ми повинні дати їм вже готові пропозиції щодо створення нових потужностей з перевалки зернових. За таких умов ми досягнемо позитивного результату", - підкреслив М. Чубай.

У свою чергу, за підсумками засідання, науково-дослідному інституту морського флоту України (УкрНДІМФ) за участі ТОВ "Річтранспроект" та Міністерства аграрної політики було доручено в двотижневий термін розробити схему наявних і можливих потужностей в морських портах для будівництва зернових терміналів.
Джерело:   ПроАгро
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове