Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

В Самарській області відкрито консультаційний центр ВАТ «Росагролізінг»

04 15:09:00.06.2009
В Самарській області відкрито консультаційний центр ВАТ «Росагролізінг»У Кінельском районі Самарської області був відкритий Консультаційний центр ВАТ «Росагролізінг». Робота центру здійснювалася в рамках проведення «Дня Агромашхолдинг в Самарської області», повідомляє прес-служба Росагролізінга.

Фахівці ВАТ «Росагролізінг» спільно з представниками компанії-оператора в регіоні ТОВ «Пріволжскагролізінг» провели консультації з питань придбання в лізинг техніки виробництва компанії «Агромашхолдинг», взяли заявки на придбання техніки та обладнання.

ВАТ «Росагролізінг» постачає за договорами лізингу всю техніку сільськогосподарського призначення, производимую ТОВ «Агромашхолдинг». Поставки здійснюються на умовах лізингу в рамках плану Уряду РФ по антикризовим заходам. Термін договору становить 15 років, сума авансового платежу - 0%. Перший лізинговий платіж здійснюється через 12 місяців після передачі в лізинг. Другий - через 18 місяців.

У рамках заходу, який відвідали понад 500 представників сільськогосподарських підприємств Самарської області та інших регіонів Приволжського і Уральського федеральних округів, був організований демонстраційний показ техніки.

За час співробітництва з сільгоспвиробниками Самарської областю ВАТ «Росагролізінг» уклало договорів лізингу на суму більше 1,6 млрд рублів.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове