Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В РФ ставки ввізних мит на рис можуть зрости вдвічі

23 13:34:00.07.2009
В РФ ставки ввізних мит на рис можуть зрости вдвічіПерший заступник Голови Уряду Російської Федерації В. Зубков провів чергове засідання Комісії Уряду Російської Федерації з захисних заходів у зовнішній торгівлі і митно-тарифної політики, повідомляє прес-служба Уряду РФ.

З метою підтримки конкурентоспроможності російських виробників Комісія прийняла рішення рекомендувати Уряду Російської Федерації підвищити ставки ввізного мита на рис та борошномельно-круп'яну продукцію з нього до 0,12 євро за 1 кг (діюча ставка 0,07).

Члени Комісії визнали обгрунтованим пропозицію про продовження з 7 вересня ц.р. на постійній основі дії безмитного режиму ввезення для окремих видів обладнання, що застосовуються для виготовлення столових приладів. У відношенні самих столових приладів запропоновано замінити адвалорну ставку комбінованої, визначивши рівень евросоставляющей в розмірі 1,6 за 1 кг. Одночасно на цей вид товарів планується встановити спеціальну мито на рівні 1,4 дол за 1 кг. Дані рішення прийнято на підставі висновків спеціального захисного розслідування, проведеного Міністерством промисловості і торгівлі Російської Федерації.

Комісією узгоджене рішення про виділення окремих кодів ТН ЗЕД Росії для вантажних рампових літаків з одночасним встановленням для них нульового мита.

У ході засідання також уточнений розмір ставки вивізного мита на магній і виробів з нього, включаючи відходи та брухт, який склав 138 євро за 1000 кг.

Члени Комісії залишили без змін імпортне мито на поліетилен і співполімери етилену, складову в даний час 10% від митної вартості.

З метою вивчення обгрунтованості пропозиції про корегування ставок ввізного мита на пальмові олеін прийнято рішення про перенесення розгляду цього питання на більш пізній термін.

На закінчення Комісія підтримала пропозицію про внесення змін до Митного тарифу Російської Федерації по відношенню до технологічного обладнання для авіаційної промисловості. Це дозволить підвищити ефективність митного контролю за цільовим використанням зазначених товарів, щодо яких в даний час застосовується пільгова (нульова) ставка ввізного мита.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове