Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В РФ прийняли закон про спрощене надання торгових місць на ринках сільгоспвиробникам

28 14:54:00.05.2009
В РФ прийняли закон про спрощене надання торгових місць на ринках сільгоспвиробникамРада Федерації РФ 27 травня схвалив закон про спрощений порядок надання сільгоспвиробникам торгових місць на роздрібних ринках.

Закон пропонує квотувати торгові місця на універсальних ринках для громадян, що ведуть селянське (фермерське) господарство, особисте підсобне господарство або займаються садівництвом, городництво і тваринництвом. Число таких торгових місць буде визначатися органами місцевого самоврядування муніципального освіти. При цьому для виробників надання торгових місць повинно буде здійснюватися в спрощеному порядку: їм не потрібно буде звертатися у управляючі ринком компанії з відповідними заявками.

В даний час російські сільгоспвиробники мають пільги при отриманні торгових місць на сільськогосподарських і кооперативних ринках. Однак, як показує практика, найбільше поширення в багатьох регіонах країни отримали саме універсальні роздрібні ринки, витіснивши вузькоспеціалізовані. Тому російські фермери змушені на загальних підставах отримувати місця на універсальних ринках.

Крім того, заднім числом знімається обмеження на пільговий режим надання торгових місць на всіх типах роздрібних ринків - вона діяла до 1 січня ц.р.

Поправки вносяться до Закону "Про роздрібних ринках" і Трудовий кодекс РФ.
Джерело:   Прайм-ТАСС
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове