Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В Аргентині соя витисне пшеницю

15 13:44:00.06.2009
В Аргентині соя витисне пшеницюАргентинський пампас, як і раніше, гостро потребує опаів, повідомляє сільськогосподарський секретаріат країни. За даними товарної біржі Буенос-Айреса, в поточному році площа сільськогосподарського клина складе всього 3,2 млн гектарів. Сільськогосподарський секретаріат поки не проводив оцінку засіяних площ.

Однак не тільки посуха затьмарює ситуацію. Втручання уряду на ринок зернових призвело до зниження внутрішніх цін на пшеницю, тому фермери не хочуть ризикувати подвійно і вести посівні роботи. Таким чином, цілий комплекс чинників робить ситуацію щодо пшениці несприятливою. Як говорить фахівець метеорологічної служби, "якщо ви запитайте у покупців насіння, хто з них зараз закуповує пшеницю, вони дадуть відповідь, що ніхто".

Практично завершено сівбу сої - лише 1% відведеної під неї площі залишився необроблені. Очікується, що виробництво сої в поточному маркетинговому році досягне 32 млн тонн. За попередніми оцінками очікувалося зібрати 50 млн тонн сої.

Крім погодних факторів, слід звернути увагу на те, що соя - один з небагатьох культур, експорт якої не так строго контролюється урядом. Все це змушує фермерів робити упор на виробництво олійних. Аргентина обмежує експорт пшениці та кукурудзи, щоб забезпечити внутрішні резерви і таким чином знизити ціни на кукурудзу і пшеницю на внутрішньому ринку.
Джерело:   idk.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове