Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Узгоджено баланси Росії і Білорусі

24 12:47:00.09.2009
Узгоджено баланси Росії і БілорусіПрогнозний баланс попиту та пропозиції Союзної держави на молоко та молокопродукти, м'ясо та м'ясопродукти, цукор на майбутній рік залишиться на рівні 2009 року з можливістю збільшення, якщо в цьому буде необхідність. Про це заявила міністр сільського господарства Росії Олена Скринник за підсумками спільного засідання колегії Мінсільгоспу Росії і Мінсільгосппроду Білорусії, що відбувся 22 вересня в Москві, повідомляє прес-служба Мінсільгоспу РФ.

Олена Скринник підкреслила, що обсяги поставок продовольства узгоджуються для того, щоб російські і білоруські споживачі могли отримати якісну продукцію за справедливою ціною, а виробники - розширити горизонти прогнозування ситуації на агропродовольчих ринках двох країн.

Відповідно до розроблених балансами в 2010 році обсяг поставок молока та молокопродуктів з Росії до Білорусі складе 60 тис. тонн, з Білорусі до Росії - 2,8 млн тонн, м'яса та м'ясопродуктів - 3 тис. тонн і 145 тис. тонн відповідно. Крім того, Росія планує імпортувати 150 тис. тонн білоруського цукру-піску.

Учасники засідання також прийняли рішення представити до 15 січня 2010 проект Концепції єдиної аграрної політики Союзної держави Росії і Білорусі на розгляд спільного засідання робочої групи з вироблення узгодженої позиції з питання інтеграції ринків сільгосппродукції та продовольства.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове