Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Урожай зернових в Казахстані на 5 жовтня склав 20,5 млн. тонн

05 12:10:00.10.2009
Урожай зернових в Казахстані на 5 жовтня склав 20,5 млн. тоннСтаном на сьогоднішній день в Казахстані зібрано 20,5 млн. тонн зерна в бункерній вазі. Цю інформацію 5 жовтня в ході селекторної нараді в уряді Казахстану озвучив міністр сільського господарства РК Ахилбек Курішбаев. За словами міністра, зростання валової сільгосппродукції за підсумками року прогнозується на рівні 6%.

Збиральна жнива в республіці підходить до кінця. За інформацією акима Акмолинської області Альберта Рау, на сьогоднішній день в області врожай зібрано в обсязі 4,4 млн. тонн на 93% площ. Врожайність складає 11,1 ц / га. Всього планується зібрати більше 5 млн. тонн.

За інформацією акима Костанайської області Сергія Кулагіна, прибирання в області завершено. Врожайність зерна в середньому по області склала 12,2 ц / га, зібрано 5,6 млн. тонн.

У Північно-Казахстанській області, за даними акима Серіка Білялова, обмолочено 99% площ зернових, врожайність складає 15,6 ц / га, зібрано 5,6 млн. тонн зерна. Планується, що область збере цього року високий урожай - понад 6 млн. тонн зерна.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове