Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Уряд Росії затвердив розподіл держсубсидій на оформлення у власність земель сільгосппризначення

29 10:06:00.04.2013

Уряд Росії затвердив розподіл в ц.р. субсидій, що надаються з федерального бюджету бюджетам суб'єктів РФ на відшкодування частини витрат селянських (фермерських) господарств, включаючи індивідуальних підприємців, при оформленні у власність використовуваних ними земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення.

Відповідне розпорядження Уряду РФ № 656-р від 23 квітня ц.р. підписав прем'єр-міністр Дмитро Медведєв. Документом затверджується розподіл субсидій на зазначені цілі в розмірі 109,68 млн. руб. Ліміти бюджетних зобов'язань за зазначеними субсидіях доведені Мінсільгоспу Росії на 10,32 млн. руб., Або на 8,6% менше обсягів бюджетних асигнувань, затверджених у федеральному бюджеті на 2013 р.

Згідно з текстом розпорядження, субсидії на зазначену державну підтримку фермерів розподіляються між 66 суб'єктами Російської Федерації. Загальна площа планованих до оформлення земель з субсидуванням витрат з федерального бюджету в 2013 р. складає 224,66 тис. га. Проект зазначеного розпорядження було розглянуто і схвалено на засіданні Уряду РФ 18 квітня 2013

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове