Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Уряд РФ може встановити мораторій на зростання енерготарифів для АПК

24 00:00:00.04.2009
Федеральна служба по тарифах (ФСТ) РФ найближчим часом планує внести в уряд проект постанови, що встановлює мораторій на зростання цін на електроенергію для сільгоспвиробників, заявив голова ФСТ Сергій Новіков.

"Було доручення внести постанову уряду, оголошує певний мораторій на подальше підвищення тарифів для окремих категорій споживачів, зокрема, сільгосптоваровиробників, на 2009 р.", - повідомив С. Новіков.

Він пояснив, що з початку поточного року по категорії "сільгосптоваровиробники" ціни на електроенергію за регульованим сектору суттєво зросли. "Ми в рамках діючих процедур повинні прийняти відповідні рішення. Ми пропонуємо на 2009 р. зробити такі особливості ціноутворення (для сільгоспвиробників. - ІФ), які перенесуть підвищення цін на наступні періоди", - заявив С. Новиков.

Голова ФСТ також додав, що раніше в регіонах була практика, коли "всіма правдами і неправдами з урахуванням різного роду можливостей" для ряду категорій споживачів встановлювалися знижені тарифи. З 1 січня 2009 р. ця ситуація була ліквідована. Саме ліквідація "льготності" привела до того, що за деяким категоріям споживачів - таких, як сільгосптоваровиробники або організації транспорту, - тариф зріс більш істотно, ніж було визначено в середньому по суб'єкту. Як приклад С. Новиков привів Челябінська область.

"У них практично в 2 рази виріс тариф для сільгоспвиробників. Це сталося з тієї причини, що за них платили металурги, а з урахуванням змінилася ситуації в металургії у РЕКов не було можливості зберігати цю навантаження", - пояснив глава ФСТ.
Джерело:   Інтерфакс
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове