Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

"Укрспирт" збільшить виробництво спирту на 1,2 млн. дал

15 00:00:00.05.2009
"Укрспирт" збільшить виробництво спирту на 1,2 млн. далЗ метою збільшення обсягів виробництва та реалізації на внутрішньому ринку спирту етилового денатурованого (спирту технічного) для вітчизняних підприємств-виробників продукції органічного синтезу (етілацетата, етілсілікатов, люмінорфа і пороху) були встановлені річні квоти на 2009 рік. Про це свідчить постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 червня 2006 року N788" N433 від 6 травня 2009 року, розміщене на урядовому сайті.

Як повідомили в прес-службі "Укрспирту", завдяки цьому, концерн збільшить виробництво спирту етилового денатурованого (спирту технічного) на 1,2 млн. дал в поточному році.

У концерні також зазначають, що реалізація норм постанови дає можливість підприємствам, які отримали квоту на технічний спирт, скористатися законодавчо певними податковими пільгами для підтримки вітчизняного виробника.

Між тим, відзначають в "Укрспирт", для виробництва спирту етилового денатурованого для підприємств органічного синтезу, спиртзавод повинен бути обладнаний електронною системою обліку продукції. На сьогодні, вимогам відповідає ДП "Довжоцкій спиртзавод". Найближчим часом системами електронного обліку, для задоволення попиту, будуть обладнані також і інші заводи.

Зокрема, квота спирту етилового денатурованого (спирту технічного) надана: ВАТ "Перечинський лісохімічна комбінат", Запорізькому державному підприємству "Кремнійполімер", ВАТ "Кіровоградський Райагропостач", Шосткинський казенний завод "Зірка".

Державний концерн спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" був створений у 1996 році з метою формування і здійснення єдиної державної політики у виробництві спирту етилового.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове