Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Укррос в поточному році планує зібрати 702 тис. тонн цукрових буряків

09 14:31:00.07.2009
Укррос в поточному році планує зібрати 702 тис. тонн цукрових буряківАгрофірми ВАТ "Цукровий союз" Укррос "і ТОВ" Укррос-зерно "повідомляють про початок збиральної кампанії. Про це АПК-Інформ повідомили в компанії.

У 2009 році компанія значно збільшила площу під посів ячменю, пшениці, цукрових буряків, а також соняшнику, у зв'язку з цим, компанія планує зростання показників по валовому збору цукрового буряка в порівнянні з 2008 роком на 33,7%, озимої пшениці - на 86 , 7%, ячменю і кукурудзи - на 103,5% і 99,2%, відповідно.

"Господарства холдингу повністю забезпечені усіма необхідними ресурсами для проведення збиральних робіт, - прокоментував виконавчий директор ВАТ" Цукровий Союз Укррос ", Володимир Грігоревскій - погодні умови квітня істотно знизили потенціал врожайності зернових культур, тим не менше, в 2009р. ми очікуємо врожайність на рівні минулого року, а по деяким сільськогосподарським культурам плануємо підвищити цей показник ".

За даними на 9 липня, урожай зібрано на площі 5,49 тис. га. Збиральна кампанія почалася на півдні країни і поступово переходить на північні регіони, в активну стадію кампанія увійде в другій декаді місяця.

Всього у цьому році агрофірмам ВАТ "Цукровий союз" Укррос "і ТОВ" Укррос-зерно "було засіяно 103 тис. га.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове