Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Українським молокозаводам можуть заборонити використовувати молоко, куплене у населення

26 15:59:00.05.2009
Українським молокозаводам можуть заборонити використовувати молоко, куплене у населенняУкраїнським молокозаводам можуть заборонити використовувати молоко, куплене у населення, на долю якого нині припадає близько 70% закупівель. Така норма міститься у технічному регламенті виробництва молока, розробленому Мінагрополітики в рамках гармонізації законодавства України та ЄС.

У тексті проекту постанови Кабінету міністрів "Про затвердження технічного регламенту виробництва сирого молока і управління якістю та безпекою" пропонується зобов'язати переробників використовувати лише молоко "із загальним бактеріальним заплідненням 100-500 тис. КУО на куб. См". Цим параметрам відповідає тільки молоко вищого і 1 сорту, відзначають в галузевої асоціації "Укрмолпром".

Введення нових стандартів продиктовано необхідністю гармонізації українського законодавства з європейським, наголошується в пояснювальній записці до документу. Тому постанову буде затверджено урядом вже найближчим часом, повідомив джерело в Мінагрополітики.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове