Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Українські аграрії подали заявки на реалізацію 52 тис. тонн зерна за схемою заставних закупівель

10 12:12:00.07.2009
Українські аграрії подали заявки на реалізацію 52 тис. тонн зерна за схемою заставних закупівельАграрії подали заявки на реалізацію Аграрному фонду 52 тис. тонн зерна за схемою заставних закупівель, передає «Finance.ua».

«На сьогоднішній день подано заявки на 52 тис. тонн із семи областей. Я думаю, сьогодні-завтра вже будуть перші проплати », - сказав міністр аграрної політики України Ю. Мельник.

Він також спрогнозував, що в поточному році Аграрний фонд зможе взяти в заставу 1,5-1,6 млн тонн зерна.

«Ми розраховуємо, що, як мінімум, 1,5-1,6 млн тонн ми зможемо взяти в заставу. Ці обсяги будуть розподілені між культурами - пшениця, жито, ячмінь », - додав міністр.

Він також уточнив, що в даний час Аграрний фонд має 500 млн грн на ці цілі.

Як повідомлялося, Аграрний фонд 1 липня розпочав прийом заявок від сільгоспвиробників на надання позик під заставу зерна врожаю 2009 року (т.зв. заставні закупівлі). При цьому за дорученням уряду фонд повинен закуповувати зерно в державний продовольчий резерв в першу чергу у дрібних і середніх сільгоспвиробників.

Уряд України встановило на 2009/2010 маркетинговий рік (МГ, липень-червень) плату за користування аграріями бюджетною позикою під заставу зерна в розмірі 9,05% річних проти 8,7% на поточний МР.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове