Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Україна пропонує Лівії серйозно розширити співпрацю в аграрному секторі

26 12:12:00.05.2009
Україна пропонує Лівії серйозно розширити співпрацю в аграрному секторіУкраїна пропонує Лівії серйозно розширити співпрацю в аграрному секторі та реалізувати проект, який би містив вирощування, транспортування, зберігання та перевалку до 4 млн. тонн зерна щорічно, заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Ми хочемо запропонувати вам комплексний проект від виробництва до перевалки зерна обсягом до 4 млн. тонн (на рік)", - сказала вона, відкриваючи переговори в столиці Лівії Тріполі 25 травня.

Ю. Тимошенко уточнила, що на першому етапі Україна пропонує розглянути можливість обробки 100 тис. га і вже підібрала місця розміщення елеваторів.

"Крім того, ми вперше хочемо запропонувати в порту спеціальну зону для перевалки зерна", - додала вона.

Ю. Тимошенко зазначила, що цей проект може мати ще й допоміжний комплекс по тваринництву, що буде з ним єдиним цілим.

На її думку, Лівія може використовувати ці потужності як для організації поставок в свою країну, так і для експорту зернових з України в інші країни.

Як раніше уточнив міністр аграрної політики Юрій Мельник, експорт зерна з України в Лівії в 2008 р. склав 280 тис. тонн, а з початку цього року - 230 тис. тонн. За його словами, українська корпорація ІСД вже реалізує з лівійські партнерами проект з обробки 40 тис. сільгоспземель в Україні.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове