Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Україна повинна «перехопити в Росії» продовольчий картель

14 12:13:00.07.2009
Україна повинна «перехопити в Росії» продовольчий картельУкраїна має розпочати і реалізувати глобальну ініціативу щодо продовольчої безпеки світу. Так вважає лідер «фронту змін» та народний депутат А. Яценюк, повідомляє «Лігабізнесінформ». На думку політика, «Україна повинна перехопити у Росії ініціативу по створенню продовольчого картелю, до якого також потрібно приєднати і саму Росію, і Казахстан, і інші країни».

Як повідомляє прес-служба «фронту змін», А. Яценюк разом з тим підкреслив, що в Україні фактично не функціонує аграрний ринок: «У нас є дві проблеми. Перша - великі врожаї, друга - малі врожаї. Це відбувається тому, що держава не виконує своїх обов'язків як ключовий агент на аграрному ринку - воно повинне підставляти своє плече і в тому випадку, коли падає ціна, і тоді, коли ціна зростає ».

А. Яценюк переконаний, що для управління сільськогосподарським комплексом необхідно представляти реальний продовольчий баланс країни. «Сьогодні його ніхто не знає, тому що, як такий, статистики, скільки ми споживаємо і виробляємо, не існує. А при наявності чіткого внутрішнього балансу зерна та внутрішнього ринку ми повинні відкривати експорт », - сказав політик.

Він також відзначив, що в 2005 році уряд фактично відібрало у селян доходи, коли заборонив експорт. «Необхідно гарантувати внутрішню продовольчу безпеку, а надлишок експортувати. Ми не маємо права піти з наших ринків експорту », - вважає А. Яценюк.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове