Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Волинській області м'ясне скотарство має гарний потенціал - заступник міністра агрополітики України

15 00:00:00.05.2009
У Волинській області м'ясне скотарство має гарний потенціал - заступник міністра агрополітики УкраїниНа Волині м'ясне скотарство має хороший потенціал, заявив заступник міністра аграрної політики України Анатолій Мірошников в Ковелі в ході виїзного засідання ради Української галузевої виробничо-наукової асоціації "М'ясне скотарство" ...

"Саме на Волині м'ясне скотарство має хороший потенціал. У вас успішно працює низка підприємств. Необхідно підтримати власного виробника, причому на всіх рівнях ...", - сказав він.

Як повідомили в Головному управлінні з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Волинської ОДА, з початку року всіма категоріями господарств вироблено валової продукції тваринництва на суму 528 млн. грн, що на 6% більше, ніж у попередньому році. Також, в області створена відповідна база для розвитку м'ясного скотарства: діє 11 племзавод і 17 племрепродукторов з розведення худоби м'ясного напрямку продуктивності. За станом на 1 травня 2009 року, налічується 16,7 тис. голів м'ясного стада. Більше половини цього поголів'я міститься в районі Ковеля.

Як було зазначено під час зустрічі, для стимулювання збільшення поголів'я в особистих господарствах населення діє обласна програма підтримки особистих селянських господарств - доплата за приріст поголів'я корів. Приміром, у 2008 році профінансовано власникам особистих селянських господарств, які наростили поголів'я, 25 тис. грн, - по 1 тис. за кожну додану корову.

Також учасники виїзного засідання відзначили, що м'ясне скотарство поки тримається на плаву в великій мірі за рахунок державної підтримки, оскільки переробники не виявляють належного інтересу до високоякісної яловичині. Тому вкрай необхідна підтримка власного виробника, підкреслив заступник міністра.
Джерело:   УНІАН
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове