Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У вересні Держдума розгляне законопроекти про торговельну діяльність

10 13:44:00.09.2009
У вересні Держдума розгляне законопроекти про торговельну діяльністьДержавна Дума в осінню сесію 2009 р., яка відкрилася 9 вересня, розгляне понад 600 законопроектів. Про це повідомив перший віце-спікер Держдуми Олег Морозов, виступаючи на засіданні нижньої палати з доповіддю про приблизний програмі законопроектної роботи на поточну сесію, повідомляє Управління Держдуми по зв'язках з громадськістю і взаємодії зі ЗМІ.

У вересні на порядку денному депутатів - 106 законопроектів. Зокрема, у другому читанні планується розглянути проект технічного регламенту на харчову продукцію, законопроект щодо посилення державної підтримки народних художніх промислів. У першому читанні будуть розглянуті два альтернативних проекту закону про державне регулювання торговельної діяльності, законопроекти про будівельні ощадні каси, про створення студентських загонів, про виключення заборони на приватизацію житла, розташованого в сільській місцевості та закріпленого за державними та муніципальними освітніми установами.

Відбудуться три урядових години. Зокрема, перед депутатами виступить міністр економічного розвитку Ельвіра Набіулліна з доповіддю про створення єдиної федеральної системи державного кадастрового обліку. Про заходи уряду з обмеження зростання тарифів природних монополій доповідять керівник Федеральної антимонопольної служби (ФАС) Ігор Артем'єв і голова Федеральної служби по тарифах (ФСТ) Сергій Новіков. Також перший віце-спікер нагадав, що на 16 вересня заплановане заслуховування звіту антикризового кабінету міністрів.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове