Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У середу Кабмін рассомтріт заходи за рішенням проблем АПК

01 14:06:00.07.2009
У середу Кабмін рассомтріт заходи за рішенням проблем АПККабінет Міністрів на своєму черговому засіданні в середу має намір розглянути заходи, спрямовані на вирішення проблем розвитку агропромислового комплексу.

Про це сказано в порядку денному засідання уряду.

Міністр аграрної політики Юрій Мельник розповість про хід проведення збору врожаю, про стан забезпечення сільськогосподарських виробників паливом для проведення збору врожаю і про особливості збирання ранніх зернових культур з урахуванням агрокліматичних умов поточного року, а також про запровадження з 1 серпня мінімальних санітарних вимог до тваринницької продукції.

Крім цього, члена уряду розглянуть державну політику ліцензування імпорту продовольчих товарів з урахуванням балансу виробництва та споживання м'яса до кінця 2009 року.

Поряд з цим, на засіданні будуть розглянуті заходи, спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку авіаційно-космічної галузі, а також ряд державних програм.

Зокрема, уряд розгляне доповнення до стратегії розвитку вітчизняної авіаційної промисловості на період до 2020 року, стратегію реформування податкової системи, програму розвитку поштового зв'язку на 2009-2013 роки та програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2011 року.

Кабмін також традиційно заслухає звіт міністра праці та соціальної політики про стан заборгованості по заробітній платі та розгляне програму з навчання населення правилам дорожнього руху.
Джерело:   zol.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове