Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Росії встановлені умови перевезень комбікормів

16 13:09:00.09.2009
У Росії встановлені умови перевезень комбікормівМіністерство транспорту Російської Федерації наказом від 24 липня 2009 N123 «Про внесення змін до наказу Міністерства шляхів сполучення Російської Федерації від 25 червня 2003 року N 52» доповнив перелік вантажів, які можуть перевозитися залізничним транспортом насипом і навалом. Як повідомляє прес-служба Мінтрансу Росії, перелік доповнено такими позиціями із зазначенням роду вагонів: «Комбікорми всіх видів», «Шрот всіх видів», «Макуха всіх видів».

«З огляду на соціальну значимість перевезення комбікормів, а також те, що даний вантаж відноситься до вантажів, перевезення яких здійснюються постійно і у великих обсягах, після консультацій з Мінсільгоспом Росії, Міністерства охорони здоров'я Росії, ФСТ Росії, ФАС Росії Мінтрансом Росії був виданий наказ від 24 липня 2009 року N123, що передбачає включення комбікормів, шротів і макухи в Перелік. Даний наказ узгоджений Мінсільгоспом Росії, Міністерства охорони здоров'я Росії, ФСТ Росії, ФАС Росії в установленому порядку та зареєстрований в Мін'юсті Росії », - говориться в повідомленні Мінтрансу, передає« PortNews ».

Наказом встановлені умови перевезень комбікормів, шротів і макухи, які полягають в тому, що дані вантажі можуть перевозитися насипом у вагонах-зерновозах, або навалом в упакованому вигляді в універсальних критих вагонах. Важливим нововведенням є те, що вантажовідправнику надано право вибирати умови перевезення комбікормів, шротів, макухи або насипом у вагонах-зерновозах, або навалом в упакованому вигляді в універсальних критих вагонах.

Наказ зареєстрований в Мін'юсті РФ 31 серпня 2009 N 14647. Наказ набуде чинності після закінчення десяти днів після дня його офіційного опублікування.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове